fbpx

Burri i Adelinës mbjell flokët, kështu duket ai

Screenshot_6-3.jpg

Adelina Tahiri vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.Aty ajo po publikon foto të ndryshme me bashkëshortin e saj.Këtë herë, në imazhin e publikuar shihet që burri i saj ka mbjellur flokët dhe duket krejt ndryshe.Kujtojmë që Adelina Tahiri në vitin 2017 është me Serjozha Markov i cili është avokat në Maqedoni.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303