fbpx

Burri me PD e gruaja me PS, Rama u nxjerr videon këtij çifti nga dhoma e gjumit: Dojn me na ba shamat…

Screenshot_4-27.png

Kryeministri Edi Rama ka publikuar së fundmi një video në Facebook, ku shihen një çift në shtrat të cilët diskutojnë për situatën politike në vend.

Në video shfaqen një çift aktorësh shkodranë të cilët zgjohen nga gjumi nga një telefonatë për sondazhet politike.

“Ditën zihemi, por natën pajtohemi”, thuhet në diskutimin e çiftit, ku burri në njërën anë mban posterin e PD dhe gruaja posterin e PS. Por në fund çiftin simbolikisht i bashkon Edona, vajza që të dy e duan dhe bëhet fjalë për Edona Bilalin, numri një i PS në Shkodër.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303