fbpx

Cardi B, thuajse lakuriq në mes të Parisit

Vetëm Cardi B mund të vishte një komplet transparent sipër një recipeti dhe një palë mbathjesh tanga (me një pelice të zezë sipër), në një ditë janari të ftohtë në Paris.

Kështu ka hyrë pasditen e djeshme në Paris Fashion Week, reperja e ‘Cout’, 27 vjeç, e shoqëruar nga i fejuari Offset.

E vetmja pjesë e trupit që ishte e mbuluar ishte koka, me një kapuç tip maske. Trasgresive dhe provokuese si gjithmonë këtë herë Cardi B rrezikon edhe të ftohet.