fbpx

Çfarë do ndodhë më 11 dhjetor? Avokati Ngjela ‘zbardh prapaskenat’

ngjela.jpg

Avokati i njohur Spartak Ngjela në një analizë për situatën politike në vend, e ka cilësuar 11 dhjetorin si të paligjshëm ndërsa tha se duhet të denoncohet dhe policia duhet të ndërhyjë.

“Në qoftë se do bësh një miting, duhet të marrësh leje. Ky është një miting i paligjshëm. Berisha ka humbur ekuilibrin, tha se do jem kryeminisër”, shtoi avokati në analizën  e tij.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303