fbpx

Çfarë do të bëjnë shenjat e horoskopit menjëherë pas karantinës?

Dashi, Luani dhe Shigjetari: festa dhe kohë dedikuar miqve

Këto tre shenja janë gjithmonë gati për t’u dëfryer. Me siguri pas 18 Majit kanë bërë plane për të vizituar miqtë dhe me siguri mezi po presin të organizojnë diçka të gjithë së bashku. Por kini durim dhe mbani mend: S’ka përqafime!

Demi, Virgjëresha dhe Bricjapi: të punojnë, të punojnë, të punojnë

E dimë që këto muaj mbyllje totale i kanë ndaluar të punojnë dhe shenjat e Tokës e kanë vuajtur më shumë nga të gjitha. Tani janë gati për të arritur objektivat, për të realizuar projektet e lëna pezull dhe për të vrapuar përsëri drejt suksesit.

Binjakët, Peshorja, Ujori: të viziojnë vende të reja

Shenjat Zodiakale të ajrit janë adhuruese të lirisë dhe në fund të karantinës mezi presin të fillojnë të udhëtojnë, të zbulojnë vende të reja dhe të njohin njerëz të rinj. Sapo të munden, do të organizojnë një udhëtim në zbulim të traditave dhe jetëve të reja.

Gaforrja, Akrepi, Peshqit: duan të shijojnë lirinë

Mjafton vërtet pak për të bërë të lumtur Gaforren, Akrepin dhe Peshqit, Mjafton thjesht një shëtitje në natyrë për t’i bërë të ndihen mirë. Pas kësaj mbylljeje duan të jenë të lirë nga çdo lloj ankthi dhe shqetësimi. Duan të shohin detin, natyrën dhe çdo gjë që i rrethon, me sy ndryshe.