13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Çfarë e lidh Adrola Dushin me Eugent Bushpepën?

spot_img

Modejla e njohur Adrola Dushi dhe  këngëtari i stilit rock Eugent Bushpepa , i cili na përfaqësoi në “Eurovision” vitin e kaluar kanë hedhur një foto në Instastorin e tyre duke qënë bashkë.

Çfarë do t’i bënte bashkë dy persoanzhet e njohur përveç të qënurit patriotë nga Rrësheni.

“Revista Who” ka mësuar se bukuroshja dhe këngëtari do të xhirojnë një klip së bashku. Adrola do të jetë protagonistja kryesore në këtë mënyrë.

Klipi i është besuar Renuar Locajt, një prej fotografëve më të njohur shqiptarë, i cili po ashtu është me origjinë nga Rrësheni.

Xhirimet kanë nisur, ndërkohë që kjo është hera e parë që Adrola pranon të jetë imazhi kryesor i një projekti muzikor.

01E90619-008F-460E-A307-9B2AA778E0D6-e1554216838656.png

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat