fbpx

Çfarë mesazhi i dhanë Einxhel dy moderatoret e njohura që revoltuan Arbana Osmanin: Jo, dhatë informacion nga jashtë…

einxh-1.png

Moderatorja Einxhel Shkira është surprizuar në spektaklin e mbrëmshëm nga dy miket e saj, moderatoret Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca.

Dy shoqet nuk kanë nguruar që përveç përqafimeve t’i japin Einxhel edhe disa këshilla.

‘’Lufta jote është e vështirë, ke rrugëtim me gunga por e meriton ashtu si të gjithë të tjerët. Karaktere si ty lufton vazhdimisht derisa përqafohen përfundimisht’’,- tha Fjoralba.

Gjithashtu një koment ato kishin rezervuar edhe për marrëdhënien e saj më Dagz, çift të cilin ato e përkrahën publikisht.

‘’Jeni shumë të mirë të dy, Dagz është një djalë fantastik. Tani ke një person që mund të të dëgjojë pa u lodhur ato bisedat e tua në mes të natës’’,- tha Argjira, teksa i kërkoi Arbana Osmanit që t’i jepinin mundësinë që të takonin edhe DJ Dagzin pasi ajo e kishte pasur si vëlla.

Mirëpo në një moment modertorja Fjoralba Ponari tentoi t’i jap një mesash të koduar Einxheil për atë sesi po shihet lidhja e saj nga jashtë dhe që të mos ç’fokusohet nga objektivi se përse ka hyrë në ‘Big Brother VIP’

Pas këtij komenti ka ardhur ndërhyrja e menjëhershme e Arbana Osmanit e cila ndërpreu menjëherë takimin e vajzave dhe i penalizoi duke mos i lejuar të takonin DJ Dagzin, pasi kishin dhënë informacion nga jashtë. Sipas Arbanës këto informacione vetëm i shpërqendrojë banorët dhe nuk janë në të mirën e tyre.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303