fbpx

Çfarë ndodhi? Monika Lubonja jep lajmin e papritur dhe bën deklaratën e fortë

monika-1.jpg

Mësohet se aktores së njohur, Monika Lubonja i kanë vjedhur Instgramin dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo.

Përmes një video të postuar nga profili i saj në Tiktok, Monika thotë se është ka dy ditë pa Instagram dhe është shumë e mërzitur. Kjo pasi ky aplikacion për të gjithë personazhet e famshëm është kthyer në një domosdoshmëri për punë.

“Përshendetje miq. Kam 2 ditë që nuk e kam Instagram. Kanë tentuar që ta vjedhin. Falenderoj miqtë dhe fansat që kanë pyetur se çfarë ka ndodhur me Instagramin e Monikës. Jam mirë, por jam e mërzitur. Sepse ne Instagram, përveç momenteve të bukura që ne ndajmë me njëri-tjetrin, është kthyer në një domosdoshëri për punë. Me shpresë që të rikthej Instagramin, po ju përshëndes dhe faleminderit pafund të gjithë miqve që janë interesuar për mua”, ka thënë Monika.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303