fbpx

Çfarë po ndodh?/ Konflikti në KZAZ, Renea zbarkon në Kavajë

WhatsApp-Image-2019-06-19-at-16.45.29-675x450.jpeg

Ka nisur përplasja dhe dhuna në KZAZ e Kavajës, ku shumë militantë të PD po sulmojnë dyert.

Ndërkohë, prej katër orësh Renea dhe policia ndodhen në Kavajë pranë KZAZ për të shmangur dhunën.

Ditën e djeshme u dogj një KZAZ në Shkodër, ku edhe ministri Lleshaj reagoi për ngjarjen.

Ai shkroi në Twitter se çdokush që nxit dhunë dhe krijon përplasje do të dënohet./real-news.tv

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303