fbpx

Lleshaj dhe Veliu me urgjencë në kryeministri

Ministri  i Brendshëm Sandër Lleshaj dhe drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit janë thirrur sot në Kryeministri për një takim me kryeministrin Edi Rama.

Sipas informacioneve bëhet e ditur se temë e diskutimit janë masat që do të merren për të garantuar sigurinë dhe mbarëvajtjen e procesit elektoral dhe zgjedhor për zgjedhjet e 30 qershorit. /real-news.tv/