fbpx

Çifti i famshëm feston 18 vite bashkë

Screenshot_14-18.jpg

Catherine Zeta Jones ndau në rrjetet sociale një foto romantike të saj dhe bashkëshortit Michael Douglas për të shënuar përvjetorin e 18 të martesës së çiftit.

Fotoja bardhë e zi e postuar në Instagram tregon Zeta Jonesin duke qeshur ndërsa aktori është mbështetur dhe duket se pëshpërit në veshin e saj.

Aktorja, 49 vjeç, e përshkroi postin me emoji të zemrës, duke shkruar thjesht: “18 vjet.

Çifti lidhi martese ne vitin 2000 dhe ceremonia u mbajt ne Plaza ne qytetin e në Nju Jorkut.

Zeta-Jones dhe Douglas, 74 vjeç, janë prindër të djalit Dylan, 18 vjeç dhe vajza Carys, 15 vjeç.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *