fbpx

Çifti i njohur fotografohet në momente intime gjatë pushimeve

16140450-7254551-image-a-127_1563321277095-714x1024.jpg

Modelja Gisele Bundchen dhe bashkëshorti i saj, Tom kanë nisur pushimet e tyre verore dhe po i shijojnë në plazh.

Çifti i famshëm që është martuar 10 vite më parë ,ka filluar pushimet në Kosta Rika dhe ata për asnjë moment nuk mund t’i largonin duart nga njëri-tjetri.

Dyshja u fotografuan duke u përqafuar dhe mjaft intim së bashku duke mos u penguar nga njerëzit përreth.

Ky pushim mund të jetë si dhuratë për modelen e famshme braziliane e cila mbush 39 vite me 20 korrik.

Gisele dhe Tom janë prindër të dy fëmijëve, një djalë dhe një vajze. /real-news.tv/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303