fbpx

Cilin vakt duhet të shmangni për tu dobësuar?

E paskemi ditur gjatë gjithë kohës gabim!

Trajneri personal i aktores Margot Robbie ka zbuluar sesi ajo e ruan fizikun e saj të pabesueshëm.

David Higgins thotë se ngrënia e vaktit të mëngjesit është mbivlerësuar dhe beson se të hash për një periudhë kohe prej tetë orësh çdo ditë – është sekreti për të humbur peshë.

“Ndonjëherë nuk keni nevojë të hani mëngjesin”, u shpreh trajneri.

Ai theksoi se ideja që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, është një fushatë marketingu e viteve 1940 për të shitur vezë.

Ekperti i stërvitjes gjithashtu ndjek edhe modelet e njohura si Naomi Campbell apo Claudia Schiffer./real-news.tv