23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

“Ç’ke dashur aq larg o zonjë!”/Nikolla rrëfen arrogancën e kryebashkiakut

spot_img

Ish-ministrja e Arsimit, Rinisë dhe Sporteve Lindita Nikolla e pranishme gjatë një takimi me banorët e Lezhës, zbuloi edhe një bisedë telefonike me kryetarin e kësaj bashkie gjatë sezonit të verës.

Nikolla tha se  mori në telefon kryebashkiakun e Lezhës për t’i treguar rreth papastërtive në plazhin e ‘Ranës së Hedhun’, ndërsa përgjigja e tij e kishte befasuar.1

“I them kryetarit të Bashkisë se jam te ‘Rana e Hedhun’ dhe ka shumë papastërti. Prita të më thoshte po menjëherë, por më tha çfarë ke dashur aq larg o zonjë.”, u shpreh Nikolla./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat