Çmenden fansat/ Maluma ‘baby’ koncert në Tiranë shumë shpejt, mësohen detajet e para

Fansa shqiptarë të Malumës mund të gëzoni sepse ëndrra juaj po bëhet realitet! Këngëtari latin, hitet e të cilit dëgjohen në mbarë botën, Maluma do vijë në Shqipëri dhe do mbajë një koncert në Tiranë.

Për herë të parë ai do të mbajë koncert madhështor në vendin tonë dhe sapo janë zbuluar detajet e para.

Koncerti do të mbahet më 14 mars në sheshin “Nënë Tereza”.

Gjithashtu duke blerë një nga biletat e Meet & Greet, do të keni një foto me Malumën dhe një suvenir zyrtar tijin. Çmimi i Meet & Greet është i njëjti pavarësisht qytetit,  370 dollarë.