Çmendet Courtney Stodden, shkon në market me të brendshme

Screenshot_10-11.jpg

Ylli i televizioneve Courtney Stodden ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën ndërsa hyri në një ushqimore.

Modelja dhe këngetarja bjonde u shfaq duke blerë ushqime e veshur me të brendshme dhe mbante sipër një pallto të hapur. Të gjithë sytë ishin drejt Courtney, e cila nuk i ndjeu fare temperaturat e ftohta.

Stodden u fotografua ndërsa dilte nga supermarket me qesë në dorë. Nuk dihet ende çfarë e ka shtyrë atë të dalë me të brendshme në rrugë.

Courtney_Stodden5

Courtney_Stodden4

Courtney_Stodden3

Courtney_Stodden

scroll to top