fbpx

Çmendet italiani, godet me shkelm në bark fëmijën 3 vjeç

Cosenza-633x360.jpg

Një fëmijë i vogël emigranti u godit me shkelm në bark në mënyrë barbare nga një shtetas italian sepse iu afrua karrocës së djalit të këtij të fundit duke e përkëdhelur.

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ndodhi në qendër të Cosenzas në Itali, ndërsa fëmija me origjinë afrikano-veriore u shpëtua nga kalimtarët e rastit, të cilët menjëherë e denoncuan rastin tek autoritetet përkatëse.
Godet

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen si dhe janë konfiskuar të gjitha pamjet e kamerave në zonë për të rindërtuar skemën dhe për të identifikuar autorin. Veprimi i italianit ka lënë shije të hidhur tek qytetarët.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303