fbpx

Covid-19 infekton një tjetër yll, Bayern zbulon mungesën e madhe për PSG

Screenshot_20-1.jpg

Një tjetër yll do të mungojë në ndeshjet çerekfinale të Champions League. Bayern Munchen do duhet të bëjë pa Serge Gnabry të paktën në ndeshjen e parë me PSG.Kampionët e Europës përmes një postimi në rrjetet sociale zbulojnë se ylli i sulmit është infektuar me koronavirus dhe është karantinuar menjëherë në shtëpinë e tij.Gjendja e tij shëndetësore është e mirë, por ai do duhet të presë për të marrë përgjigjen negative të tamponit. Bayern dhe PSG sfidojnë njëra-tjetrën nesër në “Allianz Arena”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303