fbpx

COVID ‘endet’ nëpër burgjet e Shqipërisë, 4 të prekurit ndodheshin në një qeli

9f542b185a7c3f044bf6df9759bedb94_L.jpg

Katër të burgosur janë infektuar me Covid-19. Të prekurit po vuanin dënimin në burgun e Zaharisë dhe bëhet me dije se të katërt kishin qëndruar me një qeli.

Mësohet se 3 të prekurit kishin ardhur nga burgjet e tjera, kurse njëri ishte i burgut të Zaharisë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303