21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

COVID ‘mbërthen’ shkollat në Vlorë, infektohen 150 nxënës

spot_img

Rastet e infektimeve me COVID dhe Omicron janë rritur ndjeshëm javët e fundit në vendin tonë.

Bëhet me dije se infektimet nga varianti Omicron kanë krijuar një situatë të rëndë në shkollat e Vlorës.

Sipas burimeve, mësohet se 120 mësues janë të karantinuar, dhe 150 nxënës janë aktualisht të infektuar.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat