fbpx

Ç’po ndodh? Ilir Meta në konferencë për media në 13:15

Një javë pas deklaratës për media, Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka njoftuar një tjetër konferencë për media në orën 13:15. Reforma Zgjedhore mendohet se do të jetë një ndër temat që do të prekë Presidenti Meta.

Në deklaratën që mbajti para një jave, Meta shtoi se në pozicionin e tij si kreu i shtetit ka bërë gjithçka që palët të dialogojnë dhe të ecet përpara me Reformat në vend.