fbpx

C’po ndodh?! ISHP “zbarkon” në SPAK dhe BKH, dyshimet e para

Një prokuror nga radhët e SPAK dyshohet të jetë infektuar me COVID-19. Raportohet se ISHP ka “zbarkuar” pak momente më parë në SPAK dhe BKH, ku po i nënshtrohen testimeve plot 19 persona.

Ende nuk dihen të tjera detaje nga kjo ngjarje.