fbpx

Ç’po ndodh kështu në këtë vend?! Zhduket pa lënë gjurmë një tjetër 40-vjeçar

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një tjetër denoncim i rëndë për zhdukje personi është bërë. Rrapush Çeçaj, 40 vjeç dhe banues në Elbasan është zhdukur pa gjurmë ditën e sotme.

Denoncimin për zhdukjen e Çeçajt e ka bërë vëllai i 40-vjeçarit. Ende nuk dihen detaje rreth mënyrës së largimit të Çeçajt nga banesa, apo takimin e fundit që mund të ketë pasur.

Kujtojmë se dje u bë një tjetër denoncim për zhdukje të një 40-vjeçari nga Vlora.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303