fbpx

Ç’po ndodh në Durrës? Spartak Ngjela publikon foton e rrallë

ngjela43-770x430-1-590x354.jpg

Avokati Spartak Ngjela ka publikuar sot në Facebook një foto të tijën nga Durrësi, i cili sot është mbuluar me mjergull.

Ngjela shkruan se mot më tmerr në Adriatik nuk ka parë dhe sjellë në kujtesë vargjet e një kënge të vjetër durrsake.

“Mot me tmerr në Adriatik… 30.12 2020…

Durrës – Plazh… dhe mu kujtua kënga e vjetër durrsake…

Det o Det…

Ti ke hyqëm me na përpi,

Por je i gjan’ e duron shum’…”, shkruan Ngjela.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303