fbpx

Cristiano Ronaldo infektohet me Covid-19, Georgina i bën postimin rrëqethës

Cristiano Ronaldo është prekur së fundmi nga koronavirus. Mirëpo, së fundmi partnerja e tij, Georgina Rodriguez ka postuar një foto nga dita e parë në karantinë e futbollistit.

”Ti je inspirimi im Kristiano”, shkruan modelja krahas fotos. Duket se ata janë duke folur me videochat.

Ronaldo ka lënë tashmë grumbullimin me Portugalinë dhe duket se dy javët e vetëkarantinimit do i kalojë në atdhe.