fbpx

‘Çudia’ me Kadastrën e Vlorës, largohet pas 4 ditësh punë Drejtoresha

kada.jpg

Nuk ka të sosur çudia me Kadastrën e Vlorës.

Fill pas dorëheqjes së Bilal Aliajt rreth një javë më parë, në krye të institucionit erdhi Viola Hima.

Por puna e kësaj në krye të Kadastrës së Vlorës ka zgjatur vetëm 4 ditë pasi mësohet se ditën e sotme është larguar dhe pritet të zëvendësohet nga një tjetër drejtor.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303