fbpx

Dafina Zeqiri me ‘look’ të ri, ja si duket (Foto)

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri njihet për stilin e saj të veçantë dhe  guximin që ka për të eksperimentuar me veshjet si dhe modelin e flokëve.

Këngëtarja pasi preu flokët deri në rrënjë ka vendosur të duket paksa më ndryshe duke ju rikthyer ditëve kur kishte flokë të gjatë dhe biondë.

Ajo me gjasë ka përdoru një ‘paruke’ për ‘look-un e ri’ i cili e tregon tërësisht ndryshe nga ajo çfarë u mësuam ta shohim këto kohë.

View this post on Instagram

Check Tag 💋

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

/real-news.tv/