31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

spot_img

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin ” A e man n’men” dhe vjen e realizuar edhe me videoklip.

Në klip Dafina duket tejet joshëse. Ajo nuk ka hezituar të tregojë linjat e saj e në disa momente madje është shfaqur edhe nudo e mbuluar me trëndafila.

Tekstin e ka shkruar Varrosi, Arianit Palaj, Akil Beqiri, muzikën sërish  Varrosi, Arianit Palaj dhe vetë Dafina./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat