fbpx

Dalin detajet/ Kërcënohet me armë policia në Kamëz, efektivët rrethojnë shtëpinë e të dyshuarit

Një ngjarje e papritur ka ndodhur sot në Kamëz, ku një person ka kërcënuar me armë Policinë. Menjëherë kanë reaguar uniformat blu që kanë rrethuar banesën e tij për ta kapur.

R.K, kërcënoi Policinë ndërkohë që tani dyshohet se fshihet në banesën e tij por efektivët kanë rrethuar banesën dhe pritet kapja e tij.