fbpx

Dalin detajet/ Kush është i burgosuri që i dha fund jetës në qeli? I dënuar me 20 vite burg (Emri)

burg-2.jpg

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vetëvrasja e një të burgosuri në Peqin.

Raportohet se viktima është Gjergji Selimi, të cilit i kishin mbetur dhe vetëm dy vite burg, pasi ishte gjetur fajtor për akuzën e vrasjes.

Kanë qenë gardianët e burgut ata që kanë konstatuar trupin e pajetë të të dënuarit, ndaj të cilit gjykata kishte dhënë një dënim prej 20 vitesh.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303