fbpx

Dalin fotot/ E kuruar në detaje, kjo është infermierja 28-vjeçare që bashkëpunonte me Tiren

tire-alldervishi.png

Sot u arrestuan bashkëpunëtoret e Tire Alldervishit, sanitares që hiqej si infermiere te “Shefqet Ndroqi”. Më poshtë, gjeni fotot e infermieres Sidorela Çela, fotot e së cilës janë siguruar nga MAPO.

Kjo e fundit ka bashkëpunuar me sanitaren Tire Alldervishi për zhvatjen e 8 mln lekëve të vjetra nga një qytetare që kishte të shtruar në spitalin Covid 2 të ëmën.

Në pranga ranë gjithashtu infermieret Mira Bushi, Sheqerie Koçi dhe sanitarja Rukije Hoxha.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303