fbpx

Dalin FOTOT/ Mezi njihet, si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

640-0-61ac8a5158704.jpg

Këngëtarja dhe modelja, Beatrix Ramosaj, është një ndër personazhet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak të përfshirjes së saj në emisionin më të ndjekur të momentin, Big Brother VIP, por edhe për lidhjen me Donaldin.

Intimiteti mes tyre ka shkaktuar debate të shumta, ku disa i mbështesin çiftin dhe disa të tjerë jo.

Së fundmi, në mediat online, artistes i janë publikuar edhe disa imazhe para operacioneve plastike.

Pak kohë më parë, Beatrix pranoi ndërhyrjen që ka bërë në trupin e saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303