fbpx

Dalin pamjet e aksidentit te ‘Rruga e Kavajës’, kalimtari shpëton ‘për fije’

Publikohen pamjet e aksidentit të ndodhur në rrugën e Kavajës në Tiranë më 10 qershor.

Në aksident u përfshinë dy makina dhe një motor.

Nga pamjet e filmuara nga kamerat e sigurisë duket makina tip Nissan Juke me targa franceze, e cila përplaset me një makinë tip Volkswagen te parkuar dhe me një motor.

Në atë moment duket dhe një kalimtar, i cili duket se po komunikon në telefon dhe për një fije i shpëton fatmirësisht kësaj përplasjeje të tmerrshme që mund të përfundonte me pasoja më të rënda

Nga informacionet në aksident mbetën të plagosur katër kalimtarë, dy prej tyre turistë francezë.