33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Dalin pamjet e rënda, kryetari i gjykatës godet avokaten

spot_img

Në redaksinë e emisionit investigativ “Stop” ka ardhur një video, në të cilën shfaqet Kryetari i Gjykatës së Kukësit, Isuf Shehu, duke goditur fizikisht avokaten Aurora Guska.

Në pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë mund të shihet Shehu sëbashku me Guskën që afrohen tek hyrja e Gjykatë.

Ata ndalojnë para hyrjes dhe Kryetari i Gjykatës e godet avokaten në fytyrë duke e hedhur tutje. Pasi bie përtokë, avokatja ngrihet dhe e ndjek nga pas./klan

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat