fbpx

Dash Shehi, ka disa këshilla për Bashën

Ish-deputeti Dashamir Shehu, i ftuar në studion e lajmeve në ABC News, foli për atë që pritet të ndodhë pas shtatorit ku u shpreh se Basha duhet të tregohet më i vetëpërmbajtur.

“Nga shtatori e tutje Basha duhet të jetë më i vetëpërmbajtur, pasi në një farë mënyre Rama mendon atë që mendojnë të gjithë diktatorët në demokraci.

Mblodhi të gjitha mbeturinat opozitare dhe i futi në Parlament. Këto i kanë hip në shpinë gabimeve dhe korrupsionit” -përfundoi Shehi.