20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

‘Dashuria është në ajër’, çiftet në tapetin e kuq të Oscar 2019

spot_img

Dashuria është në ajër, sidomos në Oskar 2019!

Në të vërtetë, çiftet më të famshme të Hollivudit kanë bërë zyrtarisht shpërblimet e 91-të të Akademisë në natën e djeshme, e kanë zbukuruar dashurinë e tyre në qilimin e kuq.

Ne jemi duke folur për kandidatin më të mirë Spike Lee dhe bashkëshortes Tonya Lewis Lee!

Jason Momoa dhe Lisa Bonet kanë goditur gjithashtu edhe tapetin e kuq të Oscar, duke dëshmuar se kjo ngjarje e Hollivudit është vend i përsosur i datës së Ditës së Shën Valentinit pas Ditës së Shën Valentinit. Megjithatë.

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë vjedhur qendrën e vëmendjes në Oscar.Shikoni galerinë më poshtë për të vërtetuar dashurinë në tapetin e kuq

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat