13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Dashuria s’mjafton”

spot_img

Filmi më i ri me regji të Drilon Hoxhës pritet të dalë së shpejti në kinema në 22.11.2018.
Një film Dramë, Aksion ku dashuria nuk mjafton për të qënë të lumtur.
Ky është një projekt i dytë i cili pritet të ketë sukses nga regjizori Drilon Hoxha i cili pervec të qënurit regjizor do ta shohim dhe në rolin kryesor në këtë film.
Në film priten të shihen edhe emra të tjerë interesant dhe që i kanë munguar publikut si, Guliem Radoja në rolin e babait të personazhit kryesor,Ajsi Xhaxhaj si protagoniste, si dhe Bruno Shllaku.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat