fbpx

Dasmë në horizont! Cristiano Ronaldo po bëhet gati për t’u martuar për herë të parë

Screenshot_4-19.jpg

Cristiano Ronaldo raportohet se i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, Georgina Rodriguez. Gazeta portugeze, “Correio da Manha”, shkruan se ajo ka thënë “po” dhe tani ka nisur provën për fustanin e nusërisë.

Çifti po jeton në Itali dhe kanë bashkë vajzën 1-vjeçare Alana Martin, ndërsa Georgina po ndihmon gjithashtu në rritjen e tre fëmijëve të tjerë të tij.

Cristiano i ka propozuar Gio-s të martohet me të. Dasma do të organizohet, por shumë pak njerëz i dinë detajet. Ajo që dihet për momentin është se Gio ka provuar disa fustane nusërie”, shkruan gazeta.

Georgina  u takua me futbollistin në qershor të 2016-s në një dyqan “Gucci” në Madrid, ku punonte ajo dhe ku Cristiano shkoi për të blerë veshjet e verës

Çifti është dalluar më herët duke mbajtur të njëjtën unazë “Cartier” me diamante, që dyshohet se është e fejesës

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *