fbpx

Dasmë së shpejti? Fatma dhe Alfio e pranojnë: Sapo Noah të hedhë hapat e parë…

djal-1.jpg

Në një intervistë për “Revista Who’, moderatorja Fatma Methasani dhe partneri i saj Alfio Rrotani, të cilët janë bërë prindër të një djali, kanë folur për  jetën e tyre pas ardhjes në jetë të Noah, dhe planet për të ardhmen. Të pyetur nëse do të ketë një dasmë mes tyre, Alfio ka zbuluar se kjo gjë do të realizohet sapo Noah të hedhë hapat e parë.

Ardhja në jetë e Noah, do të thotë që s’do të ketë dasmë?

ALFIO: Sapo ai të hedhë hapat e parë do t’ju vijë ftesa (qesh).

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303