fbpx

Data e publikimi të këngës paska një domethënie për Samantën

Ditën e djeshme këngëtarja Samanta Karavella publikoi këngën më të re të saj me titullin “Vonë”.

Me sa duket kjo datë qenka e veçantë për Samantën dhe ajo nuk ngurroi që ta ndante atë me ndjekësit e saj:

“Gezuar Ditelindjen Ethan. Vendosa ta publikoj kete kenge ne diten e lindjes tende se ti ishe i pari qe e kendove me zerin tend engjellor! Faleminderit qe na e zbukuron cdo dite. Teja te do pafund,”- shkruan Samanta krah videos./real-news.tv

Lër një koment