35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

De Biazi poston në Facebook, shqiptarët e ‘bombardojnë’ me një kërkesë

spot_img

Edhe pse pretendentë për stolin e kombëtares kuqezi janë të shumtë në këto momente, tifozët shqiptarë siç duket e kanë bërë zgjedhjen e tyre.

Shqiptarët duket se nuk harrojnë dot Xhiani De Biazin, padyshim trajnerin më të suksesshëm të kombëtares.

Së fundmi ai ka bërë një postim në “Facebook”, nëpërmjet të cilit ka njoftuar për një nismë të re të tij në ndihmë të talenteve të futbollit.

Kaq ka mjaftuar dhe shqiptarët e kanë ‘bombarduar’ me mesazhe ku i kërkojnë atij të kthehet dhe të marrë drejtimin e Kombëtares.

Lexojini komentet të bërë vetëm për pak minuta pasi De Biazi e publikoi postimin:

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat