fbpx

Debatet për zgjedhoren, Kryemadhi bashkë me Vasilin i shkojnë në zyrë Bashës

Vazhdojnë debatet e mëdha politike në vend në lidhje me reformën zgjedhore.

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi pas takimit me Yuri Kim në seli ka shkuar në selinë e PD bashkë me Petrit Vasilin.

Ata po zhvillojnë një takim me Bashën në këtë pasdite të vonë pikërisht për Reformën Zgjedhore e cila dhe 4 ditë dhe i përfundon ‘afati’  i dakordësuar mes palëve.