fbpx

Dedikimi i Teutës për burrin në përvjetorin e lidhjes së tyre

Screenshot_1-69-1024x666-1-600x360.jpg

Dita e sotme është shumë e rëndësishme për çiftin e njohur Teuta dhe Adonisi. Çifti feston gjashtë vjetorin e lidhjes, Teuta ka zgjedhur që ta përkujtojë përvjetorin e tyre me një dedikim të veçantë për burrin.Ajo në një postim në rrjetin social Instagram, është shprehur:

“Urime përvjetori shpirt. Le të plakemi e të rrudhemi bashkë. Gjithmonë do jesh përgjimoni im. Të du bajb”

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303