fbpx

Dedikimi përlotës/ Agron Llakaj humb njeriun e shtrenjtë

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, aktori i humorit Agron Llakaj ka njoftuar se sot ka humbur njeriun shumë të dashur, gjyshen e tij. Në fjalët e tij prekëse Llakaj kujton momentet më të bukura me të.

Postimi i ndjerë i Agron Llakaj

….ike Nena Maro ! Ike ! E sic me thoje-” Te Zotit jemi dhe te Zoti do kthehemi ! “…e mira dhe e dashura nena Maro ! Na ke kerkuar te mos derdhim lote me largimin tend,se ” rrojta sa desha ! “-thoje…,e te te mbajme mend ashtu te dashur e te qeshur….,nene madhe Maro ! Udhe te mbare drejt Zotit….,shpirti yt eshte ketu ku e ke shperndare…,ne femije e niper e mbesa….,te Kostandina ,te Alkida dhe Eno….por edhe te une ,se si nene te desha dhe si bir me deshe ! Lamtumire nene e dashur Maro!