fbpx

“Dëgjo motrën, po të përdor”/Genta Gjalpi skeptike për ndjenjat e futbollistit kosovar ndaj Fifit

28701395_10155110202982680_7937554817504348163_o.jpg

Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse.

Genta është një nga personazhet më të kometuara në rrjetet sociale, ajo vihet gjithnjë në vëmendjen të mediave rozë për jetën e saj personale dhe deklaratat e bujshme që bën.

Genta ka postuar në llogarin e saj në instagram një fotografi të  Fifit dhe Granit duke i bërë thirrje Fifit se Graniti është duke e përdorur për famë.

Advertisement

Ky po te perdor te te mbaje jashte, sepse je e famshme, e bukur, e talentuar, ndersa kte se njeh njeri!Dhe ky vdes per fam!Dhe te ka gjetur vunerable Fifi!

Degjo motren!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303