fbpx

Del FOTO-ja/ Ja kush është personi që po mban ‘peng’ Elbasanin dhe forcat RENEA

Në foton e mëposhtme shikoni 71-vjeçari që po mban ‘peng’ Elbasanin. Ai tashmë është rethuar nga forcat RENEA.

Ai fillimisht është grindur me bashkëshorten e tij dhe më pas ka që.lluar ndaj policisë në momentin kur ka ardhur policia.

Shënjestër e plumbave të armës së tij kanë qenë fillimisht katër policë të forcave “Shqiponja”, për fat të mirë ata janë shmangur, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy të rinj, respektivisht Dilaver Konaxhiu 21 vjeç dhe Ledio Saraçi 22 vjeç.c