fbpx

Del fotoja e veçantë/ Lulzim dhe Aurela Basha festojnë përvjetorin e martesës

lulzim-basha-aurela.jpg

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha feston sot një datë të veçantë.

Çifti Basha kanë përvjetorin e martesës dhe këtë ditë të shënuar në jetën e tyre, Lulzim dhe Aurela Basha kanë zgjedhur ta festojnë në Dhërmi.

Ka qenë pikërisht Aurela Basha, e cila ka publikuar në rrjetin social “Instagram” një foto buzë detit me bashkëshkortin e saj Lulzim Basha, ku të dy shfaqen tejet elegantë.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303