Del fotoja/ Ja kush është 50-vjeçari që u vra me sëpatë në Korçë

Një ngjarje makabre ka tronditur sot opinionin publik në vend.

Ngjarja e rëndë e ndodhur në Korçë, në mes të ditës ka tmerruar banorët.

Dashnor Osmani, i cili mësohet se shiste banane në pazarin e Korçës është vrarë duke u goditur me sëpatë në kokë.

Goditjet kanë qenë aq të mëdha, aq sa koka i është shkëputur nga trupi.

Autori i krimit është arrestuar dhe është identifikuar si Zamir Topi.

Në foton e mëposhtme është viktima, Dashnor Osmani.