fbpx

Del fotoja/ Jepen masat për të arrestuarit, shfaqen me maska dhe aspak distancim social

WhatsApp-Image-2020-05-20-at-13.57.35.jpeg

Gjykata ka vendosur masat e sigurisë për 8 të arrestuarit për protestën e Teatrit. “Arrest shtëpie” me afat deri më 3 qershor për Erik dhe Endrit Mërtirin, dhe “detyrim paraqitje” për kreun e Lëvizjes Vetëvendosja në Tiranë, Boiken Abazi, Kastriot Qeman, Romeo Lilën, Edion Xhoxhajn, Burim Tafilican dhe Sokol Ndojan.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303