21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Del fotoja/ Kjo është e moshuara që iu pre koka nga djali i saj

spot_img

Firdes Çekiçi është 70 vjeçarja që u vra nga djali i saj, Olsi, mbrëmjen e djeshme.

Ai ia preu kokën nënës së tij dhe ia vari te dera e shtëpisë.

Ndërkohë, ngjarja ndodhi në sytë e 15 vjeçares, vajzës së Olsit, e cila në fakt ishte shënjestra e babit. Ai donte të vriste të bijën për faktin se qëndronte shumë në telefon por gjysha u vetësakrifikua për mbesën.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat